Zamknięcie listy uczestników na szkolenia w Krakowie

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 09.04.2014 została zamknięta lista zgłoszeniowa na szkolenia, które mają się odbyć w Krakowie.

Walidacja produktu finalnego

Dnia 28 lutego produkt finalny projektu Piktografia, innowacyjny pakiet edukacyjny „Gramy w piktogramy” został pozytywnie zwalidowany przez Krajową Siec Tematyczną.

Przeprowadzono badanie ewaluacyjne

Uprzejmie informujemy, iż zakończono badanie ewaluacyjne innowacyjnej pomocy dydaktycznej: „Gramy w Piktogramy” i efektów jego stosowania na etapie testowania.

Podsumowanie audytu zewnętrznego

W dniach 19-21 czerwca 2013 r. firma Rewido Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. przeprowadziła audyt zewnętrzny projektu „Piktografia – Rozwijanie umiejętności posługiwania się językiem symbolicznym w edukacji z zakresu nauk matematycznych z zastosowaniem języka Asylco”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej … Czytaj dalej

Zakończono proces zbierania ofert dotyczących przeprowadzenia ewaluacji

Serdecznie dziękujemy wszystkim firmom, które przedstawiły swoje oferty

Zakończono proces zbierania ofert dotyczących przeprowadzenia audytu zewnętrznego

Serdecznie dziękujemy wszystkim firmom, które przedstawiły swoje oferty

Wydawnictwo Bohdan Orłowski zleci przeprowadzenie ewaluacji innowacyjnej pomocy dydaktycznej

Wydawnictwo Bohdan Orłowski zleci przeprowadzenie ewaluacji zewnętrznej innowacyjnej pomocy dydaktycznej: Pakiet edukacyjny „Gramy w Piktogramy” i efektów jego stosowania na etapie  testowania w 10 szkołach (22 oddziałach) w ramach projektu „PIKTOGRAFIA – Rozwijanie umiejętności posługiwania się językiem symbolicznym w edukacji z … Czytaj dalej

Wydawnictwo Bohdan Orłowski zleci przeprowadzenie zewnętrznego audytu finansowego projektu

Wydawnictwo Bohdan Orłowski zleci przeprowadzenie zewnętrznego audytu finansowego projektu „PIKTOGRAFIA – Rozwijanie umiejętności posługiwania się językiem symbolicznym w edukacji z zakresu nauk matematycznych z zastosowaniem piktogramów Asylco”, finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki u jego … Czytaj dalej

Ogłaszamy konkurs dla uczniów biorących udział w testowaniu pakietu „Gramy w piktogramy”

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów biorących udział w testowaniu pakietu „Gramy w piktogramy” do udziału w konkursie „PiktoPlastyk”.

Rozpoczęto testowanie wstępnej wersji pakietu edukacyjnego „Gramy w piktogramy”

W dniach od 12.09 do 18.09.2012 roku Wydawnictwo Bohdan Orłowski dostarczyło do szkół, biorących udział w testowaniu, wstępną wersję innowacyjnej pomocy dydaktycznej „Gramy w piktogramy”, dla nauczycieli i uczniów w województwach: mazowieckim, małopolskim i pomorskim.