I tym razem mamy dla Ciebie, co wyjątkowego. Jeśli lubisz niepowtarzalne kształty połączone z niecodziennym wyglądem to jest to coś idealnego dla Ciebie. Wszystkie przedstawione poniżej meble są niezwykle nowoczesne i zarazem intrygujące. Jeśli chcesz wejść w świat iluzji i unikatowości to włącz się do czytania.

Niecodzienne meble

Jednym z ciekawych wynalazków nowoczesności w strefie mebli jest włoski szklany stolik. Niby szkło nie należy do szczególnie nowoczesnych osiągnięć dzisiejszych czasów i możemy się w wielu miejscach spotkać z tym tworzywem. Tym razem jednak widzimy je w całkowicie nowej odsłonie. Posiada on kwadratowe zagłębienie, które może służyć do przechowywania wszelkich rzeczy, jakie tylko nam się zamarzą. Możemy tam również posadzić kwiaty, wpuścić rybki, a co najlepsze -nawet zapalić ognisko.

Sofa Peugeot – Ten mebel jest bardzo niecodzienny i zaskakujący. Zbudowany został z włókien węglowych i lawy. Wygląda bardzo designersko i będzie doskonale prezentował się w surowych wnętrzarzach.

Zaskakujące iluzje

Portuguese Roots Chair – zostało wykonane z korka ora drewna naturalnego. Zachwyca swoim kształtem oraz pomysłem wykonawcy, który stworzył mebel doskonały dla każdego wnętrza.

Magiczny stolik – Essey Illusion- chcielibyście mieć kiedyś latające meble lub niewidzialne? Jeśli tak to możecie spełnić marzenia z dzieciństwa. Patrząc na stolik mamy wrażenie, że lewituje on w powietrzu.

Follows Function Sofa – z pewnością nigdy jeszcze nie widziałeś sofy o tak zaskakującym kształcie. Jest ona asymetryczna z metalicznym połyskiem, zakocha się w niej każdy, kto jest wielbicielem nowoczesności oraz surowych wnętrz.

Jump Studio Panton Chair – tym razem jeszcze bardziej niecodzienny mebel, ponieważ jego siedzisko zostało wykonane z nici. Jest ono zwycięzcom konkursu, który został zorganizowany z okazji wynalezienia krzesła o opływowym kształcie 50 lat temu.

Jeżeli  interesują Cię elektronarzędzia – sprawdź ofertę Mateomarket.

Niesamowite pomysły

Zaha Hadid Scoop Sofa – nowy wymiar w świecie mebli. Sofa ma strzelistą formę oraz ciemnozłoty kolor. Wygląda elegancko i unikatowo.

Nosigner Arborism Table – co powiecie na trochę natury w domu? Stolik jest nie tylko nowoczesny, jest też wzorowany na drzewach.

Italia Illusion Table – następna iluzja, tym razem z Francji. Ten niesamowity stolik zachowuje się podobnie do kameleona. Kiedy na niego spojrzymy wydaje się przeźroczysty.

Jinil Park Drawing Furniture – chcielibyście mieć narysowane meble? Jest to do zrobienia. W Korei północnej znajdziesz swój projekt oraz całe meble.