Oświetlenie, pełni szczególnie ważną rolę w porze roku, kiedy na dworze jest najmniej światła, czyli w zimie. Jednak, nie służy ono tylko, jako źródło siwiała, ale także dopełnienie designu i ukazanie największych zalet naszego wnętrza. Jednak, jeśli, nieumiejętnie dobierzemy rodzaj światłą, zamiast cieszyć się elegancją, okaże się, że widać jedynie drobne niedociągnięcia, o których zapomnieliśmy. Jeżeli pędzisz za modą w swoich wnętrzach to robisz to także w przypadku oświetlenia. Jakie wzory są teraz na topie? Możesz takie informacje znaleźć nie tylko w gazetach czy TV. Bardzo dobrym źródłem informacji jest Internet. Są tam miliony pomysłów, artykułów, porad oraz aranżacji. W taki miejscu o światowym zasięgu, każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli poszukujesz inspiracji w sprawie swojego domu, znajdziesz tam mnóstwo sposobów na wystój, dobranie odpowiedniego żyrandola, lampy czy lampki nocnej do sypialni. Bardzo pomocny może okazać się poniższy tekst, który poprowadzi Cię przez istniejące akurat trendy w wyposażeniu świetlnym swojego domu.

Kropki oraz kwiatki

Ten sezon rządzi się stylem retro. Towarzysza mu biało – czarne kropki i kwiatki, które perz kobiety są uwielbiane już od dawna. Jeśli jesteś pasjonatką lat 60 – tych oraz stylu vintage to takie klosze, będą dla Ciebie doskonałym dopełnieniem całego wnętrza. Kropki oraz kwiatki są niezwykle dziewczęce. Nie są one przeznaczone jednak tylko dla nastolatek. Świetnie pasować będą do wnętrza osoby, która lubi odważne dodatki. Jasny abażur plus ciemna lamówka, jest świetnym dodatkiem do ciemnych podłóg oraz mebli. W przypadku ciemnego abażuru w jasne kropki, będzie on doskonale komponował się w kuchni czy jadalni gdzie meble są jaśniejsze.

Neony, jako doskonała ozdoba

Kolory o intensywnych barwach są w tym sezonie szalenie modne. W przypadku wystroju wnętrz, są one na topie już od dłuższego czasu. Jeśli przeważają u Ciebie pomieszczenia z burymi kolorami, a nie chcesz malować całych ścian od nowa, możesz zdecydować się na abażur o intensywnym kolorze.