Robisz remont lub zmieniasz wystrój wnętrz? Potrzebujesz, więc nowego pomysłu oraz doskonałego planu. Coraz więcej mieszkań urządzanych jest w stylu nowoczesnym lub surowym. Ważne jest, aby miejsce zamieszkania nie tylko dobrze wyglądało, ale także było dla nas przyjazne. Na świece jest wymyślane coraz więcej niesamowitych oraz modernistycznych mebli, które zachwycają każdego miłośnika nowoczesności.

Bardzo ważne w wystroju np. jadalni czy salonu są miejsca do siedzenia. Może sofa? Oczywiście, ona jest także bardzo ważnym elementem wystroju, ale powinny być także oddzielne miejsca do siedzenia. Bardzo potrzebne są, więc krzesła. Te jednak w postaci taboretów, mogą być wstawione do jadalni czy kuchni, jako dodatek, ale nie bardzo sprawdzą się w salonie. Co z drewnianymi krzesłami, które maja miękkie siedziska i część oparcia? Po pierwsze, nie pasują one kompletnie do salonu, chociaż do jadalni będą doskonałe, ponieważ podczas posiłku ważne jest, aby było wygodnie. Po drugie, nie będą się dobrze komponować z nowoczesnym wnętrzem. Jeśli namieszamy zbyt dużo stylów w jednym pomieszczeniu to stworzymy ogromny chaos.

Krzesło Halo

Ten właśnie mebel, nadchodzi nam z pomocą. Jest to krzesło, które jako pierwsze na całym świecie wykonane zostało z kolorowego włókna węglowego. Co najciekawsze, twórcami projektu tego krzesła są inżynierowie z Formuły 1. Pomyślałbyś, że przygotowania oraz praca niezbędna do stworzenia materiału Hypetex trwały, aż siedem lat? Zastanów się, więc jak doskonałe musi być takie krzesło. Powstały materiał, znacznie poszerzył horyzonty wśród designerskich wnętrz oraz kolejnych projektów. Hypetex, jest nie tylko niezwykle wytrzymały, ale także lekki. Daje on możliwość zastosowania bardzo intensywnych kolorów.

Krzesło Halo było pierwszym krzesłem, które zostało wykonane z tego właśnie niesamowitego materiału. Jest ono nowoczesne oraz zaopatrzone w żywe barwy, co w połączeniu tworzy produkt, o którym marzą wszyscy wielbiciele nowoczesnych mebli. Mimo iż, kolory krzesła są bardzo intensywne, jego profil jest bardzo delikatny i subtelny.

Dla wyjątków

Niestety designu i wygody tego krzesła zasmakuje tylko określona liczba osób. Dokładnie będzie to 18, czyli te właśnie osoby staną się właścicielami tego wyjątkowego krzesła. Powodem, dla którego tak mała garstka ludzi może zasmakować stylu jest pierwsza seria limitowana projektu kolorowych krzeseł Halo. Została ona zaplanowana na właśnie taką ilość.